Kiedy zbliża się lato, zawsze pragniemy jak najszybciej zyskać piękną opaleniznę. Jednak http://www.sunfxpolska.pl zauważa, że tradycyjne opalanie jest zbyt dużym zagrożeniem dla naszego zdrowia, dlatego też zdecydowanie bardziej poleca opalanie natryskowe. Warto, więc przyjrzeć się mu bliżej.

 

 

O co w ogóle chodzi z tym opalaniem natryskowym?

Opalanie natryskowe polega na tym, że na nasze ciało zostaje nałożona swoista mgiełka opalająca. Jednak tak naprawdę jest nią preparat, który sprawia, że nasza skóra nabiera bardziej brązowego odcieniu. Najważniejsze jest to, że efekt ten utrzymuje się od 7 do 14 dni i jest po prostu ciemniejszym odcieniem naszego fototypu skóry.

 

 

Opalanie natryskowe — zalety

Skoro już wiemy, czym jest opalanie natryskowe, powinniśmy skupić się na tym, jakie naprawdę korzyści nam ono daje. Możemy wyróżnić następujące zalety opalania natryskowego:

* bezpieczne — w porównaniu do standardowego opalanie nie jesteśmy narażeniu tutaj na promieniowanie UV, dzięki czemu osoby ze znamionami, czy bardzo jasnym kolorytem skóry, nie muszą się obawiać. Do tego nie powoduje alergii.
* cena dostosowana do efektu końcowego — cena zależy oczywiście o tego, jak duży obszar ciała zamierzamy opalić i czy ma to być jedna część ciała, czy też całe ciało. Standardowo za całościowe opalanie możemy zapłacić około 120 zł, czyli mniej niż wakacje w ciepłych krajach.
*skóra jest równomiernie opalona — nie trzeba martwić się o powstanie przebarwień, gdyż opalanie te jest równo rozłożone po całym ciele, nie ma też efektu samoopalacza.
* opalanie trwa krótko — procedura zajmuje ok. 15 min.