Kolejny problem, który dotyczy wielu z nas to kwestia małego biustu, na szczęście dzięki odpowiednim ubraniom łatwo można zamaskować i powiększyć ten zdaniem, niektórych kobiet niewielki mankament.

Wybieraj bluzki z falbanami i żabotami

Falbany i żaboty sprawią, że górna cześć ciała nabierze większych kształtów, będzie się wydawało, że biust jest znacznie większy.

Odpowiedni dekolt to podstawa

Jak ognia powinnaś unikać głębokich dekoltów, one bowiem sprawią, że biust będzie wyglądał na jeszcze mniejszy niż w rzeczywistości jest. Panie o małych biustach powinny również unikać bluzek gorsetowych, przykuwają one wzrok to biustu i podobnie jak bluzki z głębokim dekoltem mogą podkreślać kościsty dekolt. Stanowczo odradzam też wąskie bluzki, często spłaszczają dekolt, a tego wolałabyś uniknąć. Wybierając bluzki warto postawić przede wszystkim na dekolty w łódkę, które przyciągają wzrok do smukłej szyi i dają wrażenie większego biustu. Jeśli wybierasz koszulę sięgaj raczej po bluzki ze stójkami niż z kołnierzami. Kobiety z małym biustem będą również doskonale wyglądały w golfach.

Materiały na Twoje bluzki

Kobiety z małym biustem powinny unikać prześwitujących, tiulowych i cieniutkich bluzeczek, sprawią one, że biust będzie wydawał się mniejszy. Natomiast doskonałym rozwiązaniem będzie wybieranie tkanin połyskujących.

Sukienka i bolerko

Kobiety z małymi piersiami powinny sięgać po sukienki odcinane pod biustem, które znacznie go powiększą optycznie. Dobrym wyborem jest również noszenie wszelkiego typu bolerek oraz etoli.